Jak złożyć zamówienie?

Telefonicznie

Zadzwoń pod numer 570-353-150. Możliwy dojazd do klienta do firmy/domu w celu zaprojektowania haftu i złożenia zamówienia na terenie województwa Lubelskiego.

Mailowo

Za pomocą e-maila wysłanego pod adres: hafteria@wp.pl Proszę opisać charakterystykę haftu, rozmiar w centymetrach, kolor, oraz dodać plik z szablonem, który chcą Państwo wyhaftować. Należy również podać, na czym haft ma być wykonany.

Na Facebook’u

Za pomocą naszego fanpage’a, należy wysłać w wiadomości to samo, co w przypadku e-maila.

 

Realizacja zamówienia:

  1. Termin realizacji zamówienia jest zawsze uzgadniany indywidualnie z klientem, biorąc pod uwagę wielkość zamówienia, ilość poprawek oraz rodzaj materiałów, na których ma być wykonany haft. Po ustaleniu ostatecznej wersji haftu, niezwłocznie zostaje wykonany haft a następnie jest dostarczany do klienta w sposób ustalony wcześniej.
  2. Wybór produktów do haftowania, bądź ustalenie odbioru produktu pod haft od klienta następuje za pomocą: rozmowy telefonicznej, spotkania indywidualnego, za pomocą e-maila, bądź facebooka. Skontaktujemy się z Tobą w taki sposób, w jaki Tobie jest najwygodniej.
  3. Sama usługa haftu na własnych produktach trwa od 2 do 5ciu dni roboczych od dnia dostarczenia produktów do haftu do firmy. Gotowy produkt może być dostarczony za pomocą firmy kurierskiej, odebrany przez klienta bądź dostarczony osobiście przez Hafterię. Sposób dostawy ustalamy z klientem podczas realizacji zamówienia.
  4. Jeśli haft ma być wykonany na produktach zakupionych na zlecenie klienta, należy doliczyć czas dostawy zamówionych produktów do firmy.
  5. Wpłata za wykonane zamówienie może zostać dokonana na konto firmy, przelewem tradycyjnym oraz gotówką przy odbiorze zamówienia. Wystawiamy faktury oraz rachunki.
  6. W przypadku braku wzoru, firma Hafteria oferuje usługę projektowania grafiki pod haft. W tym przypadku należy wysłać drogą mailową inspiracje w postaci zdjęć, rysunków, które zostaną przerobione pod haft. Nieograniczona ilość poprawek. Cały proces tworzenia wzoru poprzez kontakt mailowy. Cena za projekt zależy od stopnia skomplikowania haftu.
  7. Cena haftu jest ustalana indywidualnie dla każdego zamówienia. Wysokość ceny jest zależna od wielkości haftu oraz gęstości ściegu. Wyceny haftu można dokonać wysyłając na e-mail grafikę w dowolnym formacie, opisać rozmiar i rodzaj tkaniny, na którym ma powstać haft. Przy zamówieniach hurtowych od 50 sztuk-niższe ceny. Zapraszam do wysyłania grafiki i darmowej wyceny!